Chepelare Otelleri

 

Rodopların Eşsiz Doğası ve Misafirperverliği ile Harmanlanan Chepelare Otelleri   

Dağ ortamı koşullarında farklı konaklama seçeneklerine sahip Chepeleare otelleri ile tatilinizi konforlu, dingin ve eğlenceli bir hale dönüştürün. 1600 metre rakımda Rodopların kalbinde yer alan Chepelare Kayak Merkezi otellerinin kendine has mimarisi ve doğanın Chepelare'ye bahşettiği olağanüstü güzelliklerle, Bulgaristan Chepelare 2016 gezi programına davetlisiniz.


Çok büyük yatırımlarla desteklenen Chepelare otellerinin konaklama kalitesi ve kayak tesislerinin 1.sınıf altyapısı ile Avrupa’nın yükselen yıldızıdır. Alp kayak disiplinine uygun pistleri ve tüm dağ koşullarında gereksinimi olunan servisleri bünyesinde barındıran Chepelare otelleri ile Hürmüz Turizm güvencesi altında harika bir Chepelare Turu 2016 programı, kış tatilinden  beklentileriniz fazlasıyla karşılayacaktır.

 
Chepelare Kayak OtelleriChepelare Kayak OtelleriChepelare Kayak Otelleri


Bulgaristan Chepelare 2016 Kayak Otelleri 


Chepelare Bulgaristan 4 yıldızlı oteller: 

Borika Otel

Hotel Finlandia

Rhodopi Home Hotel

Chepelare 3 yıldızlı oteller:

Family Hotel Yola

Family Hotel Shoky

Meteor Family Hotel

Rodope Nook Guest House

Rodopi Houses

Snejanka Hotel

Stream Resort

 

 

 

Gelin Kış Tatilinizi Chepelare Otelleri ile Taçlandırın!

Kış tatili için kafanızda oluşan resmin tamamen dışında bir tatil rüyası Chepelare'de sizleri bekliyor olacak. Pirin Dağları’nın muhteşem asırlık çam ormanlarının arasında konumlanan Chepelare kayak tesisleri, Bansko otellerinin kendine has mimarisi ve doğanın Chepelare'ye bahşettiği olağanüstü güzelliklerle bir kış masalına davetlisiniz.

Chepelare Kayak OtelleriChepelare Kayak OtelleriChepelare Kayak Otelleri

Çok büyük yatırımlarla desteklenen Chepelare otellerinin konaklama kalitesi ve kayak tesislerinin 1.sınıf altyapısı ile Avrupa’nın yükselen bir yıldızı. Alp kayak disiplinine uygun pistleri ve tüm dağ koşullarının ihtiyaç olunan servislerini bünyesinde sunan otelleri ile Chepelare turlarında beklentinizden daha fazlasını bulacağınızı garanti ediyoruz.

Chepelare turu, aileniz ve sevdiklerinizle çıkacağınız bu seyahatte sizleri yepyeni bir tatil deneyimi ile tanıştırıyor.

© 2015 chepelareturu.com! Terms of Use and Privacy Policy.